ANeT-Time – docházkový systém

Zaměstnanec si označí příchod, odchod nebo jinou událost na docházkovém terminálu. Systém ANeT-Time vypočítá odpracovanou dobu, provede požadované výpočty, zkontroluje soulad se zákoníkem práce a po potvrzení pracovního listu připraví automaticky vstupní podklady pro mzdový systém.
Docházkový systém ANeT-Time je uspořádán modulárně a konkrétní moduly je možné využívat jednotlivě či v potřebné kombinaci. Z připravených modulových konfigurací si snadno vyberete ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Nezaplatíte přitom ani korunu za něco, co ve skutečnosti nepotřebujete. A v případě, že se po čase rozšíří vaše požadavky, jednoduše si přikoupíte potřebný modul.
Dle požadavků a velikosti firmy můžeme zvolit variantu BASIC, STANDARD nebo Enterpsise a doplnit systém případně o další volitelné programy.

ANeT-Guard – přístupový systém

Stejně jako ostatní systémy ANeT, je i systém ANeT-Guard založen na jednoznačné identifikaci osob pomocí bezkontaktních čipových karet. Na základě načtení vnitřního kódu čipové karty příslušným terminálem je, bez ohledu na práva držitele karty, vždy proveden záznam o této události do systému s potřebnými parametry (místo, čas, …). Poté je na základě těchto uložených údajů ověřováno – v časových, topologických a dalších souvislostech – oprávnění držitele karty k povolení průchodu či vstupu do monitorované zóny. ANeT-Guard může kromě řízení konkrétních přístupových mechanismů iniciovat také činnost jiných bezpečnostních systémů (například spouštět alarm). Monitorovat prostor můžeme nad grafickou mapou objektu. Pokud potřebujeme mít k dispozici důležité informace okamžitě, můžeme využít notifikační službu.

Více informací na stránkách ANeT.