EET Pokladny

EET pokladna – 5999,- Kč bez DPH

Mobilní elio miniPOS V1 terminál obsahuje 5,5 „dotykovou IPS obrazovku, tiskárnu na 58mm termopapír tak 5200mAh akumulátor. Nainstalován systém Android 5.1. Toto zařízení je široce využitelné v mobilních aplikacích, inventarizace, logistiky . Vynikající řešení pro aplikace EET.

EET pokladna, tiskarna – 8395,- Kč bez DPH

Ideální řešení pro malé prodejny, cukrárny, kavárny, vinárny, občerstvení. EET BOX obsahuje již předistalovaný tablet ASUS s verzí PEXESO zdarma , které je limitováno 100 položkami a bez skladového hospodářství. Mobilní Tiskárna je již spárována s tabletem. Stačí tedy pouze vybalit, zapnout, nastavit si svoje prodejní udaje a během 10minut můžete prodávat. Aktualizace SW Pexeso probíhají přes Google play a jsou opet zdarma včetně propojení na EET.

EET Pokladna, tiskárna – 11540,- Kč bez DPH

ideální řešení pro Butique, prodejny, cukrárny, kavárny, atd . EET CUBE 10 stand MAX obsahuje již předistalovaný tablet ASUS s plnou verzí SW EET-POS s neomezeným počtem položek bez dalších poplatků. navíc díky MicroDock dokáže připojit potřebná zařízení jako je zákaznický display, stolní paragonovoutiskárnu, nebo čtečku čárových kodů. Aktualizace EET-POS probíhajá přes Google play a jsou opet zdarma včetně propojení na EET.

EET pokladna – 11855,- Kč bez DPH

výkonné řešení je postaveno na HANNSPAD 133 TITAN 2 s 13,3“ širokoúhlým kapaciptním displejem úhlem sledování až 178 ° a poskytuje tak dokonalý pohled na obrazovku z libovolné polohy bez mrtvých úhlů Kovový stojan s možností uchycení k podkladu šrouby a dutou hliníkovou nohou pro vedení kabeláže, dělá z tohoto systému robustní, reprezentativní a však velmi dostupné řešení. kapacitní display umožnuje delší životnost díky skleněnému povrchu.