Econcia.cz

Cíl projektu:

Vytvořit webové stránky pro prezentaci firmy instalující fotovoltaické elektrárny. Web postavit na takové platformě, aby po předání mohl zákazník sám stránky i jejich obsah spravovat. Stránky budou obsahovat reprezentativní portfolio dokončených projektů.

Klíčové prvky projektu:

Řešení projektu:

Web jsme postavili na platformě WordPress, která umožňuje jednoduchou správu. Na přání zákazníka jsme vytvořili kompletní rozložení webu a nechali zákazníka, aby si své stránky obsahem naplnil sám. Zákazníkovi jsme po celou dobu vkládání obsahu byli plně k dispozici a realizovali jsme s ním několik odborných konzultací. Logo a grafiku pro web vytvořil náš šikovný grafik. Portfolio realizací, kam si zákazník vkládá dokončené projekty umí přehrávat videa, což se pro tuto aplikaci velmi hodí. Podívejte se.

Zákazník napsal:

"Děkujeme společnosti Kabel1 IT za dodávku webové prezentace pro značku econcia. Spolupráce byla velmi pružná a rychlá, plně odpovídala našim představám a zadání. Neváháme pozitivní zkušenost této spolupráce sdílet a tyto služby tvorby webu od Kabel1 IT a současně platformu WordPress doporučit."
Petr

Galerie projektu: